top of page

Co musíš vědět

před návštěvou

 • První oslovení
  Zásadou č. 1 je mít před prvním oslovením nastudované tyto webové stránky. Nebudu odpovídat na dotazy, které lze vyčíst z nich. Pokud nemáte další otázky a jste rozhodnuti se objednat na osobní schůzku, objednávejte se telefonicky v pracovní době od 8:00-17:00, ideálně 2 a více dní předem. Nejpozději však 24 hodin před samotnou schůzkou. Zásadně nepřijímám klienty, kteří volají na poslední chvíli v den lekce. Nejsem okénko rychlého občerstvení. Pokud máte další dotazy, nejste si něčím jisti, nebo máte konkrétní představu a chcete se ujistit o její dostupnosti, obraťte se na mě emailem. Obvykle odpovím do 2 dnů.
 • Před prvním setkáním
  V den naplánované schůzky zašlete ráno potvrzovací SMS, že schůzka platí. Storno schůzky je možné nejpozdějí 24 hod. před plánovanou schůzkou. Pozdější storno bude zpoplatněno částkou 500 Kč splatnou před dalším objednáním, jinak nebude možné. Nedostavení se na schůzku bez omluvy je zásadním porušením vzájemné důvěry a takového klienta již nepřijmu. Na první schůzku typu "prožitek" je třeba přijít s vyplněným dotazníkem "Sexuální preference a orientace" ke stažení zde
 • Pravidla slušného chování
  Vykání je základní forma slušné komunikace. Vzájemná komunikace má své limity. Probíhá v pracovní době a ve všední dny. Tzn. o víkendu a po 17. hodině pracovní zálěžitosti neřeším. Vypisování po sms či whatsapp považuji za nerespekt k mému osobnímu času. Jednorázově lze využít emailovou komunikaci k vyjasnění si vzájemných představ. Na setkání se dostavujte v domluvený čas, tedy ne dříve ani později. Ideálně probíhá hygiena a příprava doma, ale lze využít i sprchy ve studiu. Hygiena ústní dutiny je základem příjemného mezilidského kontaktu. Dobrý zdravotní stav je podmínkou uskutečnění setkání.
 • Příprava na anální jógu
  Očistu pro anální jógu je vhodné provést 2-3 hodiny před plánovaným sezením. Provádí se buď zavedením glycerinového čípku a následným úplným vyprázdněním, nebo očistným klystýrem (lze zakoupit v lékarně, nebo využít domácí sprchu). Není doporučeno napouštět vodou celý obsah střev ze zdravotních důvodů a z následků postupného uvolňování jejich obsahu. K anální józe postačí čistota konečníku.
 • Zásady bezpečí
  Zásadně nepřijímám klienty pod vlivem alkoholu či jiných psychotropních látek. Podmínkou uskutečnění sezení je dobrý zdravotní a psychický stav. Na začátku sezení je klient seznámen se všemi riziky a bezpečností. Svým podpisem stvrzuje seznámení, přijetí odpovědnosti a prohlášení o zdravotním stavu. Při používání pomůcek dodržuji zásady bezpečnosti, čistoty a sterility. Pro kontakt s intimními partiemi používám jednorázové rukavice. Sezení se řídí pravidly SSC - safe, sane and consensual / bezpečně, s rozumným záměrem a s oboustraným souhlasem.
bottom of page